2. místo mladších dívek v házené na pražském finále

Ve čtvrtek 9. 5. se naše dívky zúčastnily pražského finále v házenkářském Kalamáři. Soutěž byla vypsaná pro 5. – 7. třídy, přičemž holky musely splňovat ročníky narození 1999 až 2001.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Turnaj se konal na Braníku v areálu Hamr. Soupeři nám byli ZŠ Eden, Gymnázium Písnická a Gymnázium Nad Kavalírkou. S posledním jmenovaným jsme turnaj zahájili. Holky sice byly ještě nerozehrané, ale i tak soupeře přestřílely a připsaly si vítězství 12:6.

Poté nás čekalo Gymnázium Písnická. Zápas byl velmi vyrovnaný a vyhecovaný, holky se praly o každý metr na hřišti a v samotném závěru zůstal svítit na světelné tabuli výsledek 10:9 v náš prospěch. Poslední zápas jsme hráli o 1. místo se ZŠ Eden, která je známá svým sportovním zaměřením. 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Byl to těžký zápas, soupeř byl opravdu kvalitní. Mrzelo mě, že holky v tomto zápase neproměňovaly jasné šance a velmi lacino inkasovaly. Zápas nakonec skončil remízou 8:8. Bohužel se však ukázalo, že Eden má lepší skóre z ostatních zápasů a holky proto převzaly pohár „jen“ za 2. místo, které má pro naši školu i tak velkou hodnotu. Moc a moc gratulujeme a děkujeme za úspěšnou reprezentaci.

Za školu Lukáš Vachuta

 

Napsat komentář