Atletický čtyřboj na Mazurské

Ve čtvrtek 11. 4. se na naší škole konaly atletické závody pro mladší a starší žákyně.

V každé kategorii soutěžilo 5 dívek a do konečného součtu se počítaly 4 nejlepší atletky. Každá z dívek musela absolvovat 4 atletické disciplíny, mezi které patřily běh na 60m, na 600m pro mladší a 800m pro starší žákyně, dále hod míčkem nebo vrh koulí a skok vysoký či daleký.OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Naší školu v mladší kategorii reprezentovaly dívky ze 7. A, konkrétně Kristýna Galičová, Klára Slabá, Veronika Čopová, Karina Šunk a Bára Brokešová. Za starší kategorii soutěžily dívky z 8. A – Karolína Římalová, Kristýna Flašková, Lucie Mrázková, Adéla Zemanová a Anna Zemanová.

Naše holky bojovaly po celou dobu soutěže opravdu statečně. Některé individuální výkony děvčat byly opravdu skvělé. Na konci jim odměnou za tvrdou dřinu byla krásná druhá místa. V případě mladších žákyň to bylo opravdu o kousek a mohly vyhrát místo první a postoupit tak na kraj.OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Samozřejmě gratulujeme vítězným školám, v mladší kategorii zvítězila ZŠ Žernosecká a starší kategorii suverénně ovládla ZŠ Burešova.

Našim dívkám samozřejmě též gratulujeme, děkujeme za vzornou reprezentaci školy a přejeme jim hodně úspěchů do dalších atletických závodů, tzn. Poháru rozhlasu, který se bude konat v květnu také na naší škole a kde se bude rozhodovat, kdo zasedne na pomyslný atletický trůn na           Praze 8.OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kategorie chlapců byla pro nepříznivé počasí z pátku 12. 4. přesunuta na úterý 30. 4. Chlapcům budeme držet palce a doufat, že podají minimálně stejné výkony jako jejich spolužačky.