Další sportovní úspěchy pro Mazurskou

Do začátku tohoto roku jsme opět vstoupili ve sportovním duchu a myslím si, že úspěšně.

Naše mladší i starší holky sehrály pražský finálový turnaj ve florbalu. Mladší sice ze skupiny nepostoupily, ale starší holky dokázaly nakonec vybojovat krásné 4. místo z celé Prahy, kde se tohoto turnaje zúčastnilo 15 týmů.Florbal starší dívky

Dále jsme se zúčastnili dětského fotbalového turnaje pro 1. a 2. třídu. Pořadatelem byl Pražský fotbalový svaz. Kluci po celý turnaj hráli opravdu dobře, ale bohužel po smolných výsledcích jsme skončili na 7. místě.

Fotbal 1. a 2. třídaDalší soutěž v řadě byla házená, kdy jsme se úspěšně probojovali přes ZŠ Burešova do pražského finále- Zde jsme ale nedokázali navázat na úspěšný výsledek a skončili na 4. místě.

A jako nejnovější sportovní úspěch jsme si zapsali skvělý výsledek ve šplhu, který se konal již podruhé na naší škole. Soutěže se zúčastnilo 5 dívčích a 8 chlapeckých týmů, kde tým tvořili vždy 4 členové. Po třech pokusech všech členů se vypočítávaly celkové výsledky a my jako domácí jsme v této disciplíně opravdu zazářili, když oba dva naše týmy skončily na krásném 2. místě. V jednotlivcích se dokázali do nejlepší trojice v každé kategorii prosadit hned tři naši „šplhači“, a to Roman Mařík v čase 2,80 s, Gabriel Dimitrov s časem 2,90 a Kristýna Flašková jako třetí nejrychlejší slečna v čase 4,60 s.šplh (2)

Děkuji všem sportovcům za účast a skvělou reprezentaci. Opět jsme sportem dokázali naši školu zase o něco více zviditelnit a to nejenom na Praze 8, ale i v celé Praze.