Medailová umístění ve volejbale i v přehazované

Za poslední měsíc se naše škola zúčastnila dvou sportovních akcí, a to ve volejbale a v přehazované.

Turnaj ve volejbale se konal na ZŠ Hovorčovická a byl určen jak pro dívky, tak i pro chlapce. Naše škola měla zastoupení v obou dvou kategoriích. Nejdříve do turnaje vstoupily dívky, a to velmi úspěšně, když dokázaly ze sedmi týmů uhrát krásné 2. místo. Nestačily pouze na vítězný tým ZŠ Na Šutce. O dva dny později se turnaje zúčastnili naši chlapci. Přes velkou konkurenci se jim podařilo umístit se na pěkném 5. místě. Vítězství si po skvělých výkonech zapsala ZŠ U Školské zahrady.Sport (1)

Soutěž v přehazované se konala na naší škole. Byla vypsána pouze pro dívky, a to pro 4. a 5. třídu a pro dívky z 6. a 7. třídy. V první jmenované kategorii jsme opět dokázali pro Mazurskou získat další pohár, konkrétně za 2. místo.

Sport (2)

Naše holky vstoupily do turnaje opravdu skvěle, když první tři zápasy vyhrály. Poslední zápas se hrál o 1. místo se ZŠ Glowackého, který skončil těsným a trošku smolným rozdílem 13:12. Ale i tak je to skvělý úspěch a dívkám za něj děkuji.

Přehazovaná pro starší kategorii se přesouvá zatím na neurčito.

Děkuji všem sportovcům za předvedené výkony a vzornou reprezentaci školy.