Minifotbal a finále přespolního běhu

 

Další dvě akce, kterých jsme se v říjnu zúčastnili, byly minifotbal a finále přespolního běhu, kam se probojovaly naše starší dívky.

 

 

Minifotbalu, jenž se konal na ZŠ Glowackého, se zúčastnilo 16 týmů, což jsou prakticky všechny školy z Prahy 8. Už jen tento fakt poukazuje na atraktivitu tohoto sportu, který se hraje opravdu všude. Naši kluci byli nalosováni do skupiny se ZŠ Burešova, ZŠ Slovanka, ZŠ Palmovka a ZŠ Libčická. OLYMPUS DIGITAL CAMERATuto skupinu jsme naší bojovností, ale taktéž s dávkou štěstí, vyhráli a postoupili jsme do finále, kam se probojovalo dalších pět týmů – náš soupeř ze skupiny ZŠ Burešova, Gymnázium Ústavní, ZŠ Ústavní, ZŠ Lyčkovo náměstí a ZŠ Na Šutce. V této skupině už jsme ale bohužel nenavázali na předešlé úspěchy, nedokázali jsme porazit ani jednoho soupeře, a tak jsme nakonec skončili šestí. Ale i toto umístění z tak velkého počtu týmu je pro nás velký úspěch.

OLYMPUS DIGITAL CAMERANaše starší dívky se zúčastnily finále přespolního běhu, když dokázaly porazit všechny holky z Prahy 8. Toto finále se konalo na SK Aritma Praha ve Vokovicích a sešlo se zde 11 škol, ty nejlepší z celé Prahy. I tak velká konkurence a náročná trasa holky nezabrzdila v dosažení dalšího skvělého výkonu a po celkovém součtu všech běžkyň se umístily na krásném 5. místě. Nejlépe z našich děvčat doběhla Karolína Římalová a to na 12. místě. Soutěž suverénně ovládlo Gymnázium Na Vítězné pláni, kdy všechny jejich běžkyně skončily na prvních čtyřech místech.

Na soutěže byli nominováni tito žáci:

OLYMPUS DIGITAL CAMERAMINIFOTBAL

Starší žáci – David Gorol, Viktor Vaculík, Ondřej Kalvas, Jakub Šifner, Patrick Vachta, Domenico Laviletta, Jan Hudák, Martin Hypeš a David Seidl

PŘESPOLNÍ BĚH

Starší žákyně – Karolína Římalová, Kristýna Flašková, Adéla Zemanová, Anna Zemanová a Veronika Čopová

Za skvělou reprezentaci školy všem děkujeme.

Lukáš Vachuta

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Napsat komentář