OVOV a sedm statečných

OVOV 14.6.2013 Děkanka (64)

V pátek 14. 6. 2013 se na stadionu Děkanka konalo celopražské finále Odznaku všestrannosti olympijských vítězů (patronace Robert Změlík a Roman Šebrle), kam naše škola postoupila z 1. místa kola obvodního, tedy ze soutěže mezi školami Prahy 8. Finále na Děkance mělo proběhnout již 4. 6., ale z důvodu povodní bylo přesunuto.

OVOV 14.6.2013 Děkanka (22)To byla pro nás velká škoda, protože někteří nominovaní žáci byli v tomto termínu na ozdravném pobytu ve Španělsku. A i když máme ve škole řadu excelentní sportovců, kteří svými výsledky dosahují také na mety nejvyšší, postihla naše družstvo navíc marodka.

OVOV 14.6.2013 Děkanka (3)

Nakonec jsme v družstvech skončili na pěkném 15. místě. Z jednotlivců si výborně ve svých věkových kategoriích vedli Karolína Římalová (7. místo), Filip Galič (11. místo) a Adéla Zemanová (15. místo). Mé velké poděkování a obdiv za sportovní výkony i vzornou reprezentaci školy ovšem patří všem sedmi výše jmenovaným žáků. Takže na Děkanku odjelo nakonec jen 7 statečných – Lucie Mrázková, Karolína Římalová, Klára Slabá, Adéla Zemanová, Gabriel Dimitrov, Emil Döme a Filip Galič. V konkurenci další 350 soutěžících se naši zástupci neztratili a v disciplínách hod medicimbalem, běh na 60 m, skok do dálky, skok přes švihadlo, shyby, hod míčkem a dribling či běh na 1000 m podávali skvělé výkony.