Pevnost Boyard za jeden den

Ve čtvrtek 23.5. jsme byli v Pevnosti Boyard:) areál Tep Faktoru leží kousek od Příbrami v Chotilsku.Po cestě tam (kdo neumrz,protože ten den byla zima jako na Sibiři) jsme se nasnídali-Jirka měl s sebou balíček army meal,z nějž postupně vyndaval štrůdl,který se na vzduchu nafoukl, milk shake,kam jen dolil vodu a hlavní jídlo,které se samo ohřálo! Niki zase dospala v autobuse noční deficit:).V areálu jsme se rozdělili do skupin po čtyřech, každá dostala kartu na kterou jsme po splnění úkolu dostali razítko a čip, kterým jsme si otvírali komnaty.Paklíč – Patrik gongem odstartoval hru.

IMAG3098

Některé úkoly jsme plnili až napodesáté:)např.uříznutou pyramidu, na niž jsme se museli dostat všichni čtyři, jinde jsme podlézali provazovou síť, skákali po písmenech, „plavali“ v bazénu plném velkých cvičebních míčů, lezli po umělé horolezecké stěně, ručkovali po pneumatikách než nám naskákaly mozoly, vážili se na houpačce, skládali mega puzzle, sahali do otvorů plných různých věcí(hadi a žížaly tam nebyli:-), kormidlovali s míčky či překonali mučírnu:)

IMAG3115Úkolů bylo 21, všechny jsme nesplnili, ale i tak jsme diplom a odznak za „Překonání sama sebe“ získali:). Místo čtyř hracích hodin, jsme tam byli hodin šest. Bavilo nás to, nasmáli jsme se. Na závěr jsme si dali pizzu a odjeli posledním autobusem do Prahy – v něm už spala polovina z nás:). Určitě to byl nejlepší den a nejzábavnější akce, kterou jsme letos podnikli:). Fotky nejkvalitnější nejsou, ale v temných jeskyních s umělým osvětlením to lépe nešlo:-(. Budete se tam muset vydat pro ten super zážitek sami:-)

9. A a Zdenka Kolaříková

Více fotografií naleznete zde.

Napsat komentář