Předběžný seznam dětí – ŠD 2011/2012

Předběžný seznam dětí přijatých do školní družiny ve školním roce 2011/2012

1. Oddělení pí.vych. Kopecká Helena

  1. Bocek Dominik
  2. Brůček Pavel
  3. Druiso Alessandro
  4. Kaupa Vojtěch
  5. Křivánek Jan
  6. Myška
  7. Nový Daniel
  8. Rybář Jakub
  9. Sobotka Martin
  10. Špoutil Ondřej
  11. Tůma Adam
  12. Vyhnal Lukáš
  13. Chovanec Zdenek
  14. Dlouhá Šárka
  15. Foltýnová Veronika
  16. Franzbergerová Beata
  17. Heislerová Michaela
  18. Holá Julie
  19. Jehličková Adéla
  20. Kryžanková Nela
  21. Losová Margita
  22. Nosková Sára
  23. Pastvinská Michaela
  24. Šindelářová Tereza
  25. Horejš Ondřej
  26. Kopečný Lukáš
  27. Seidl David
  28. Havelková Iveta
  29. Khorová Pavlína
  30. Štěpánová Julie

2. Oddělení pí.vych. Ježková Soňa

  1. Polesný Jakub
  2. Orlowski Petr
  3. Panayotov Mesrop
  4. Pavlyk Maksim
  5. Surjomartono Filip
  6. Štroner Štěpán
  7. Tuček Adam
  8. Auerműler Ondra
  9. Beneš Vojtěch
  10. Barochová Denisa
  11. Diebelková Anastázie
  12. Doležalová Karolína
  13. Dorazinová Nela
  14. Hrbková Lenka
  15. Jarošová Eliška
  16. Šumylo Karolína
  17. Korandová Kristýna
  18. Matušíková Pavlína
  19. Půhonová Natálie
  20. Zemanová Petra
  21. Dlouhý Marek
  22. Varga Tomáš
  23. Černá Lucie
  24. Filipská Tereza
  25. Foltýnová Julie
  26. Holá Žofie
  27. Jírů Kateřina
  28. Rohlíková Tereza
  29. Zimová Kamila
  30. Skramlík Lukáš

 

3. Oddělení pí.vych. Červeňanská Iva

  1. Al-Bunni Daniel
  2. Boháček Jiří
  3. Bukovský Vojtěch
  4. Filipský Jan
  5. Holas Jakub
  6. Kišac Matěj
  7. Klán Lukáš
  8. Mikula Matěj
  9. Piskáček Tomáš
  10. Poskočil Kryštof
  11. Prokeš Martin
  12. Šoustal Adam
  13. Czerneková Eva
  14. Gabrielová Natálie
  15. Horníčková Karolína
  16. Chválová Lucie
  17. Mazánková Tereza
  18. Moučková Veronika
  19. Stibralová Lucie
  20. Straková Markéta
  21. Vandová Tereza
  22. Velebilová Nicol
  23. Živná Barbora
  24. Rulf Filip
  25. Barjak Štefan
  26. Štroner Vojtěch
  27. Chlupová Veronika
  28. Jeřábková Adéla
  29. Linh Ho My Lenka
  30. Vrbková Vendula

4. Oddělení pí.vych.Pflegerová Hana

  1. Benešová Tereza
  2. Bimková Karolína
  3. Červeňanská Tereza
  4. Jarošová Veronika
  5. Krušínská Silvie
  6. Prokopová Eliška
  7. Sobotková Adéla
  8. Soukupová Barbora
  9. Stehnová Anna
  10. Brabec Tomáš
  11. Budina Pavel
  12. Dobrý Lukáš
  13. Hruška Marek
  14. Jisl David
  15. Karoune Adam
  16. McIntosh Alexandr
  17. Obrhel Adam
  18. Růžička Šimon
  19. Řáda Tomáš
  20. Trochta Samuel
  21. Štěpka Tadeáš
  22. Zeman Tomáš
  23. Zajíček Petr
  24. Bubínová Sára
  25. Šumylo Veronika
  26. Pojsl Jan
  27. Jislová Jindřiška

5. Oddělení pí.vych.Vrabcová Gita

  1. Brabec Dominik
  2. Hanžl Jakub
  3. Herian Marek
  4. Kala Antonín
  5. Kalach Ondřej
  6. Maštalíř Adam
  7. Pruška Jan
  8. Sochor Patrik
  9. Štípek Viktor
  10. Tran Lukáš
  11. Vavrečka Vít
  12. Vrána Adam
  13. Grofová Karolína
  14. Konvalinková Tereza
  15. Krmelová Karolína
  16. Kvasničáková Aneta
  17. Pechočová Klára
  18. Racmanová Lucie
  19. Ronková Michaela
  20. Šimků Adéla
  21. Lobotka Josef
  22. Hladík Tomáš
  23. Nguen Martin
  24. Galič Filip
  25. Kalvas Jakub
  26. Magula Richard
  27. Surjomartono Michal
  28. Matinová Lucie
  29. Solarová Anna
  30. Zyková Klára

Napsat komentář