Soutěž ve šplhu na Mazurské

V úterý 26. 2. se na naší škole konala soutěž ve šplhu pro celou Prahu 8 s možností postupu na celopražské finále pro ty nejlepší.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAV soutěži startovala čtyřčlenná družstva starších chlapců a dívek. Naší školu za chlapce reprezentovali Jan Kupec, Roman Mařík, David Gorol a Gabriel Dimitrov, za dívky pak Žaneta Huňková, Kristýna Flašková, Helena Rösslerová a Karolína Římalová.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Akce se zúčastnilo 8 škol, kde každá měla tým jak chlapců, tak i dívek. V soutěži měl každý jednotlivec tři pokusy, do konečného součtu vteřin se mu však počítaly pouze dva nejlepší. Poté ze součtu těchto časů všech členů týmu vzešly konečné rozhodující výsledky. Naši žáci už od začátku prokazovali svoje kvality.Důkazem toho bylo skvělé 2. místo chlapců a 4. místo dívek, které skončily jen těsně pod stupněm vítězů. V individuálním hodnocení dopadl skvěle Roman Mařík, který obsadil celkové druhé místo ze všech 64 soutěžících, když na 4,5metrovou tyč vyšplhal v čase 2,90 s.

Našim svěřencům děkujeme za vzornou reprezentaci školy a také gratulujeme ZŠ Žernosecké, která obsadila v obou dvou kategoriích 1. místo a zajistila si tak postup na pražské finále.OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

Za školu Lukáš Vachuta

Napsat komentář