Velké sportovní úspěchy v přehazované a ve fotbale

 

Před Velikonocemi hostila naše škola turnaj v přehazované. V úterý probíhala kategorie MIX žáků 5. tříd (9 škol), ve středu pak kategorie dívek 6. a 7. tříd (13 škol). Domácí prostředí žákům evidentně svědčilo a vybojovali krásná umístění.

 

 

 

Páťáci dokázali postoupit ze skupiny a po těsně prohraném semifinále vybojovali proti týmu ZŠ Ústavní pohár za třetí místo. Ve středu se dívkám také dařilo. Po prohře se Šutkou postoupily z druhého místa ze skupiny, v semifinále porazily tým ZŠ Burešova, a mohly si tak zahrát o celkové vítězství. Ve finále je čekal opět tým ZŠ Na Šutce. Holky se nenechaly zastrašit předešlým nezdarem a tentokrát dokázaly zvítězit. I ony se tak mohly radovat z úspěšného zakončení turnaje a ze zisku poháru. 

Další skvělý úspěch předvedli chlapci na McDonald´s Cupu. Mladší chlapci ročníku 2008-2010 v konkurenci 10 týmů dokázali vybojovat skvělé první místo a postoupit tak na krajské finále. Za celou dobu turnaje kluci neprohráli a obdrželi pouze jeden gól. Starší chlapci ročníku 2006-2007 dobře vykročili do turnaje, když jednoznačně vyhráli první zápas, bohužel pak přišlo smolné utkání, po kterém chlapci těsně prohráli, a poté už nedokázali navázat na počáteční úspěch a nepostoupili ze skupiny. I tak všem patří velké díky za skvělou reprezentaci školy. 

                                                                                   Kamila Zátopková, Lukáš Vachuta

Napsat komentář