Velký fotbalový turnaj McDonald‘s Cup

V úterý 23.4. a ve čtvrtek 25.4. se na základní škole Glowackého uskutečnil fotbalový turnaj McDonald‘s Cup pro chlapce 1. stupně základních škol. První den hráli chlapci 1. až 3. tříd a do této kategorie se přihlásilo celkem 9 škol. Nám se podařilo postoupit ze skupiny do semifinále, ale bohužel jak tento zápas, tak i zápas o 3. místo jsme prohráli nejtěsnějším možným rozdílem 1:0 a kluci se tak bohužel museli spokojit s bramborovým 4. místem.OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Další den hráli chlapci 4. a 5. tříd. Zde už se dohromady sešlo 11 škol. Klukům se opět podařilo postoupit ze základní skupiny a semifinále jsme hráli s naším stálým rivalem ZŠ Burešovou, kde jsme obdrželi rozhodující gól v poslední vteřině zápasu. A museli jsme hrát „pouze“ o 3. místo, kde jsme porazili ZŠ U Parkánu 5:1.

Všichni chlapci, jak mladší tak i starší, podali na turnaji velmi dobrý výkon. Opět si díky nim naše škola připsala další krásná umístění.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Mladší chlapci byli ve složení Lukáš Dobrý, Adam Maštalíř, Adam Karoune, Pavel Budina, Patrik Sochor, Ondřej Kalach, Viktor Štípek a Filip Sobotka.

Starší chlapci byli ve složení David Seidl, Jakub Kalvas, Jakub Šléger, Martin Hypeš, Filip Galič, Filip Rulf, David Horníček a Adam Vavrečka.

Děkujeme za vzornou reprezentaci školy a ke skvělému úspěchu gratulujeme.

 Lukáš Vachuta

Napsat komentář