Velký úspěch našich dívek ve vybíjené

Ve středu dne 17. 4. se na ZŠ Dolákova za slunečného počasí uskutečnil velký venkovní turnaj ve vybíjené, kde se sešlo 9 škol z celé Prahy 8.

Z naší školy bylo nominováno 11 děvčat ze 4. a 5. tříd. Konkrétně se jednalo o Ilonu Blahovou, Denisu Puršovou, Martinu Polívkovou, Gabrielu Beránkovou, Jindřišku Jislovou, Klaudii Klánovou, Adélu Šoustalovou, Barboru Petrželkovou, Julii Foltýnovou, Terezu Rohlíkovou a Liu Mrázkovou. OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Týmy byly rozděleny do dvou skupin a z každé pak do semifinále postupovaly dva týmy. Naše holky z Mazurské dokázaly porazit všechny tři týmy ve své skupině – ZŠ Ústavní, ZŠ Libčickou i ZŠ Lyčkovo náměstí. Poté jsme si v semifinále poradili se ZŠ Na Šutce a ve finále nás čekala ZŠ Žernosecká, která prošla hladce celým turnajem. Ale bohužel ani my jsme nedokázali zastavit tak silného protivníka, jako byly holky ze Žernosecké. Nicméně i přesto si naše děvčata zaslouží velký obdiv za předvedený výkon. Děvčatům samozřejmě gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

O den dříve se konal turnaj chlapců, kde byla konkurence ještě větší – sešlo se tu na 13 škol. Bohužel štěstěna nebyla tentokrát příliš na straně žáků naší školy a tak nakonec skončili až na devátém místě. I tak kluci podali bojovný výkon a nemají se za co stydět.

 

Lukáš Vachuta

 

 

Napsat komentář