Odznak všestrannosti 2022

V pátek 8. 4. se na naší škole uskutečnilo okresní kolo Odznaku Všestrannosti pro Prahu 8.

 

 

 

Soutěž se skládala z pěti disciplín – trojskok z místa, hod medicinbalem, kliky, přeskoky přes švihadlo a dvouminutový basketbalový driblink nebo běh na 1000 metrů. Děti si v těchto dvou disciplínách mohly vybrat.

Soutěžila zde družstva složená ze čtyř chlapců a čtyř děvčat, jejichž rok narození musel být v rozmezí 2008 až 2011, a poté i jednotlivci, kde mohly soutěžit děti i o rok starší, tzn. ročník 2007 a mladší 2012. Okresního kola se nakonec zúčastnilo celkově 142 dětí ze šesti škol – ZŠ Dolákova, ZŠ Na Šutce, ZŠ Žernosecká, ZŠ Dolní Chabry, ZŠ Hovorčovická a my jako domácí.

Soutěž byla fyzicky náročná, ale i tak děti bojovaly opravdu statečně. Všechny zúčastněné školy prokazovaly své kvality a praly se o první dvě místa, která zajišťovala postup na krajské finále.

Naše škola dokázala obhájit 1. místo v kategorii družstev, ale i jednotlivci sklízeli skvělá umístění. Na dalším krásném a hlavně postupovém 2. místě skončila ZŠ Dolní Chabry a 3. místo vybojovala ZŠ Žernosecká. Ostatní celková umístění všech družstev a jednotlivců najdete na stránkách – http://www.sazkaolympijskyviceboj.cz/odznak-vsestrannosti/okresni-a-krajska-kola/784

Chtěli bychom poděkovat všem školám za účast, učitelům jednotlivých škol, kteří měli zájem se zúčastnit a podíleli se též na organizaci soutěže a jen díky nim celá akce proběhla hladce a bez jakýchkoliv komplikací. Také bychom rádi poděkoval našim žákům 8. tříd za pomoc při organizování.

Na závěr je nutné popřát všem dětem, které postoupily, mnoho úspěchů na pražském finále a také aby dobře reprezentovaly Prahu 8 a popraly se o postup na republikové finále.

Lukáš Vachuta, Ondřej Vrabec a Kamila Zátopková

Naší školu reprezentovali:

 1. B

Bednářová Markéta

Holasová Kateřina

8.B

Pour Štěpán

Grof Filip

 1. A

Kyzour Jiří

Žižková Anna

Tylich Tadeáš

 1. A

Matina Ondřej

Kubíková Kamila

Ťopková Ema

 1. B

Benáčková Veronika

Vávrová Simona

 1. C

Sedláčková Natálie

Andrášková Eliška

Lachman Ondřej

Hromádko Miroslav

Dubský Jan

 1. A

Říha Daniel

Švíř David

 1. B

Lubas Jakub

Dorazinová Iva

 1. A

Fridrich Šimon

Orlowská Pavlína

Slaměník Ondřej

 1. B

Čechová Natálie

 1. C

Cákoci Anna Natália

Kňourková Anežka

 1. A

Fajtová Kristýna

Harvařík Matěj

 1. C

Kletenská Denisa

Kletenská Darina

 1. B

Nový David

 

 

Comments are closed.

Základní škola Mazurská, Praha 8, Svídnická 1a

Svídnická 599/1a
181 00, Praha 8 – Troja
ID datové schránky: e2mxdbs

IČO 60433329, DIČ CZ60433329

Sekretariát: 601 566 747